Misky a zásobníky pre psov

V našej kategórií Misky a zásobníky pre psov nakúpite tovar už od 2.39 €. K najčastejšie kupovaným patrí Zásobník Curver kontejner na suché krmivo 10kg 23l, 03882-P96 a Karlie-Flamingo Nerezová miska, 750 ml, ale aj Miska pre psa žltá, 300 ml. Zákazníci dobre hodnotia najmä CURVER kontajner na suché krmivo 20kg pes (03906-L29) V akcií kúpite aktuálne produkt Karlie-Flamingo Miska proti hltaniu biela, 350 ml K najlacnejším, no zároveň najlepšie hodnoteným patrí aj Karlie-Flamingo Nerezová miska Selecta, 950 ml Zaujímate sa o najpredávanejšie kúsky? Potom neprehliadnite ani Miska pre psa Doggie treat zelená, pr. 17,5 cm. Neváhajte a nakúpte kvalitné a cenovo výhodné produkty z kategórie Misky a zásobníky pre psov a budete naozaj spokojní.

CURVER PETLIFE MULTIBOXX 3L, 00363-C44

Tento praktický box na krmivo má uzatvárateľné veko. Vďaka tomu granule nevysychajú a udržujú si lepšie svoje vlastnosti i nutričné hodnoty. Aróma granúl zároveň neuniká do okolia. Box sa dá vďaka...

Miska pre psa Lovely pets Royal, sivá

Kúpte svojmu psiemu mláčkovi túto skvelú misku s nápisom, z ktorej mu bude obľúbené jedlo iste dobre chutiť. Vďaka nerezovému materiálu sa ľahko čistí. Zo spodnej strany má miska protišmykový povrch.