Vázy

V našej kategórií Vázy nakúpite tovar už od 4.49 €. K najčastejšie kupovaným patrí Váza Loarre ružová, 12,5 x 14,5 cm a Altom Porcelánová váza Granit, 14 x 19 cm, ale aj Keramická váza Vallada biela, 11 x 18 x 11 cm. Zákazníci dobre hodnotia najmä Koopman Keramická váza Asuan hnedá, 17,5 cm V akcií kúpite aktuálne produkt Keramická váza Vallada biela, 11,5 x 25 x 11,5 cm K najlacnejším, no zároveň najlepšie hodnoteným patrí aj Autronic Keramická váza Peony, svetlomodrá Zaujímate sa o najpredávanejšie kúsky? Potom neprehliadnite ani Váza Loarre zelená, 12,5 x 14,5 cm. Neváhajte a nakúpte kvalitné a cenovo výhodné produkty z kategórie Vázy a budete naozaj spokojní.

Keramická váza Talcy, 25 cm

Milujete čerstvé alebo umelé kvetiny? Kúpte si na ne túto štýlovú vázu, ktorá sa stane prekrásnou dekoráciou. Má na sebe jemný vzor, ktorý nijako neruší celkový minimalistický dizajn.

Banquet Váza keramická Home 19 cm

Ozdobte si svoju izbu touto krásnou keramickou vázou v bielej-bordovej farbe s dekorom Home. Môžete ju použiť na živé i umelé kvetiny alebo len ako dekoráciu. Možno použiť do umývačky riadu, ale...