Pre mačky

V našej kategórií Pre mačky nakúpite tovar už od 1.99 €. K najčastejšie kupovaným patrí Škrabadlo pre mačky, hnedá a Koziol Miska pre mačku Miaou, biela, ale aj Karlie-Flamingo Univerzálne filtre do toaliet 15 x 20 cm, sada 3 ks. Zákazníci dobre hodnotia najmä ALDO Rohové škrabadlo pre mačky Mourek 49x49x130 cm V akcií kúpite aktuálne produkt Škrabadlo pre mačky Scratch, svetlomodrá K najlacnejším, no zároveň najlepšie hodnoteným patrí aj Hračka pre mačky Play tower, 33 cm Zaujímate sa o najpredávanejšie kúsky? Potom neprehliadnite ani . Neváhajte a nakúpte kvalitné a cenovo výhodné produkty z kategórie Pre mačky a budete naozaj spokojní.

Škrabadlo pre mačky, hnedá

Škrabadlo pre mačky poskytne vášmu miláčikovi možnosť obrúsenia pazúrikov a zároveň uchráni nábytok pred poškriabaním. Poslúži aj ako úkryt i zábava. Je dostatočne stabilné.

Koziol Miska pre mačku Miaou, biela

Zaobstarajte vášmu mačaciemu miláčikovi túto originálnu dizajnovú misku! Je vhodná pre vodu i krmivo a je ľahko umývateľná. Je veľmi stabilná, takže sa nemusíte báť, že váš maznáčik v nestráženom...